Київські ресторатори скаржаться на Glovo: “З початку року не отримали від них і гривні”

Столичні ресторатори скаржаться на сервіс доставки їжі Glovo, який нібито заборгував їм велику суму ще з початку 2020 року.

У зв’язку з цим, бізнесмени мають намір звертатися до суду, повідомила генеральний директор мережі ресторанів Поліна Левицька в Facebook.

“Наші ресторани з початку цього року не отримали жодної гривні від Glovo. Загальний борг Glovo нам становить 170 тисяч грн по безналу. Письма залишаються без відповідей. Дзвонити нікуди. Узгодження робити просто нема з ким. Зараз будемо оформляти позови до суду від кожного підприємства , тому що дзвонити в дзвін вже набридло “, – написала вона в соцмережі.

При цьому менеджер стверджує, що “боргів у Glovo купа”.

“Двом моїм знайомим інвесторам запропонували викупити сервіс” Глова Україна “ще місяць тому. Мінуси у них великі, з операционкой не справляються. Менеджери біжать звідти, як і кур’єри. Але якби хоча б половина ресторанів перестали б відвантажувати, то, думаю, що “великий сео” Дмитро Расновскій вже б там не працював. А так як всі мовчать і мовчки вирішують свої проблеми, і мовчки намагаються вибити свої борги, то Glovo просто живе за рахунок цих оборотних грошей далі “, – вважає Левицька.

Вона також висловила подив, “як можна було так науправлять бізнесом за 2 роки, щоб зібрати борги і мати таку плинність кадрів, при цьому в березні 2020 року на 2,5 місяця отримати всі козирі в руки, коли весь ресторанний бізнес стояв, а доставка працювала “.

“Не знаю, скільки вони ще протягнуть. Мій прогноз – до кінця цього року закриються, а якщо ресторани і мережі почнуть масово відмовлятися з ними працювати, то це станеться раніше”, – резюмувала ресторатор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *