Київські пекарі планують розширити експорт продукції в ЄС: пройшли сертифікацію

ТОВ «Київський Пекарський Дім» успішно пройшов аудит системи менеджменту безпеки продуктів харчування і отримав міжнародний сертифікат ISO 22000: 2018.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Зараз завдяки сертифікації ми маємо намір значно розширити лінійку експортної продукції, зокрема в країни Східної Європи», – сказав директор ТОВ «Київський пекарський дім» Олексій Хорьков.

За його словами, головна на сьогодні завдання – неухильне поліпшення безпеки харчових продуктів за допомогою грамотного менеджменту. Для цього на підприємстві розробили певну систему, що дозволяє повністю контролювати весь процес виробництва хлібобулочної продукції і запобігати будь-яким кризовим ситуаціям, які можуть вплинути на її безпеку і якість. Аудитори, які перевіряли підприємство, міжнародна компанія Bureau Veritas (Франція), вивчали виробничі та технологічні процеси, ознайомилися з результатами досліджень готової продукції. Оцінювали підприємство по декількох позиціях, в тому числі і орієнтація на клієнта, прийняття обґрунтованих рішень, управління відносинами тощо.

«Наша продукція якісна і безпечна. І це показали результати аудиту і відповідна міжнародна сертифікація, яку отримало наше підприємство. Адже безпека харчових продуктів, їх стандартизація зі світовими вимогами сьогодні надзвичайно важлива, особливо в умовах боротьби з Соvid 19. Це світова проблема і питання безпеки в найближчі роки будуть на першому місці для всіх виробників, незалежно від країни або Континет », – підкреслив Олексій тхорів

Зараз на підприємстві перейшли до наступного етапу – підтримка і вдосконалення створеної системи менеджменту якості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *