Київська кондфабрика “Рошен” планує збільшити статутний капітал в 3 рази

ПрАТ “Київська кондитерська фабрика” Рошен “має намір збільшити розмір статутного капіталу на 1 млрд грн, або в три рази, – до 1,506 млрд грн за рахунок розміщення додаткових акцій.

Згідно з повідомленням підприємства в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) про річних зборах акціонерів 26 жовтня, збільшення заплановано здійснити шляхом додаткової емісії 4 млрд штук простих іменних додаткових акцій товариства, існуючої номінальної вартості 0,25 грн, загальною номінальною вартістю 1 млрд грн (без здійснення публічної пропозиції).

Після збільшення статутного капіталу “Київської кондитерської фабрики” Рошен “складе 1,506 млрд грн, що становитиме 6 млрд 23 млн 332 тис. 392 штук простих іменних акцій.

Крім того, на зборах планується чистий прибуток підприємства за 2019 рік у розмірі 8,33 млн грн розподілити наступним чином: 5% чистого прибутку направити на поповнення резервного капіталу товариства, 95% чистого прибутку залишити нерозподіленим. Дивіденди не нараховувати та не сплачувати.

Як повідомлялося, “Київська кондитерська фабрика” Рошен “в 2019 році знизила чистий прибуток на 25,1% в порівнянні з 2018 роком – до 8,33 млн грн.

Корпорація Roshen входить в топ-30 найбільших виробників кондитерських виробів в світі. Включає Київську, Кременчуцьку, дві Вінницькі кондитерські фабрики і Вінницький молочний завод, Бісквітний комплекс в Борисполі (Київська обл.), Клайпеди кондитерську фабрику (Литва) і фабрику Bonbonetti Choco (Угорщина). Виробництво Липецької фабрики (РФ) зупинено з 1 квітня 2017 року.

Корпорація випускає близько 320 видів кондитерських виробів. Загальний обсяг виробництва досягає 450 тис. Тонн продукції на рік.

Мережа фірмових магазин Roshen в Україні налічує близько 70 од. в різних регіонах країни. Перший був відкритий в Києві в 2009 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *