Київхліб збільшить виробництво пасхальної продукції на 30%

Виробник хліба і хлібобулочних виробів компанія «Київхліб» в сезоні 2021 року на 30% планує збільшити виробництво пасхальної продукції, зокрема пасок, в порівнянні з сезоном 2020 р

Як повідомляють в прес-службі компанії, очікується, що в цьому році на полиці супермаркетів і в фірмову мережу компанії надійдуть до 750 тис. Пасок.

«В асортименті« Київхліб »в цьому році більше 30 найменувань пасхальної продукції – від масових видів до преміальних пасок. При цьому ринок збуту не обмежується Києвом і Київською областю, наші паски можна буде традиційно купити в мережах по всій території України. Крім того, компанія ввела онлайн-продажу і попереднє замовлення пасхальної продукції », – повідомили в прес-службі.

Директор по маркетингу компанії «Київхліб» Лілія Комарова зазначає, що попит на таку продукцію щорічно зростає.

«Мова йде не тільки про традиційні види пасок. В цьому році в нашому асортименті з’явилося багато новинок – наприклад, кекс мигдальний. Сподіваємося, що споживачі оцінять роботу наших технологів і пекарів », – додала вона.

Для довідки: щодня «Київхліб» виробляє близько 400 т хліба і 30 т хлібобулочних виробів на 9-ти виробничих майданчиках в Києві та області. Асортимент продукції перевищує 250 найменувань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *