“Київгума”: інвестуємо в розвиток

Історія довжиною 90 років, майже 4 тисяч найменувань виробів, близько 500 висококваліфікованих співробітників, експорт в 28 країн – все це “Київгума”, лідер ринку України в сегменті виробництва виробів з гуми, латексу, ПВХ, ТЕП і силікону.

Продукцію цієї компанії можна побачити на кожному кроці. “Київгума” широко відома як виробник медичних виробів, продукції для мам і дітей, товарів для аграріїв і промисловості. Під час запуску підприємства все його обладнання складалося з двох верстатів, а виготовлену продукцію можна було легко помістити в ручний візок. Зараз “Київгума” – підприємство повного циклу, в арсеналі якого чотири цехи, сучасне обладнання і величезні виробничі можливості.

максимальне покриття
Гума вважається третім синтетичним матеріалом в світі по використанню, поступаючись металу і пластмасі. Це дає “Київгумі” можливість охопити максимум сегментів – від фармацевтики до сільського господарства, від нафтогазової галузі до автопрому. Завдяки цьому асортимент продукції підприємства сьогодні нараховує близько 4 тисяч найменувань.

Нове місце – нове життя
Шість років тому історія “Київгуми” увійшла в свій новий етап: виробництво переїхало з Києва до Броварів на власну виробничу площадку. Це місто було обрано, в першу чергу, завдяки своєму зручному розташуванню поруч зі столицею. При цьому переїзд пішов на користь, адже за цей час структура підприємства оптимізувалася, розширилися напрямки діяльності, зменшилися адміністративні і енерговитрати.

Більшість працівників також з готовністю поставилися до переїзду і продовжили працювати в новому місті. Для їх зручності компанія організувала трансфер з Києва.

Сьогодні виробництво функціонує в режимі повного циклу, тобто всі етапи – від розробки рецептури гумової суміші, виготовлення оснастки до виробництва вироби – компанія виконує власними силами. Завдяки цьому “Київгума” може в короткі терміни виготовити практично будь-яку продукцію з гуми, латексу, силікону, ТЕП або ПВХ.

Інвестиції в персонал
Найбільшою цінністю компанії є персонал. Сьогодні тут працюють близько 500 досвідчених співробітників. Для підвищення їх кваліфікації компанія пропонує систему підготовки персоналу: є своя навчальна база з ліцензіями на навчання виробничим спеціальностями. Колектив постійно проходить курси і тренінги. До того ж досвідчені колеги завжди готові допомогти адаптуватися новим співробітникам.

Крім того, в умовах відтоку кадрів за кордон керівництво підприємства намагається утримати свій персонал. Тільки за останній рік зарплата зросла приблизно на 40% (і, що не менш важливо, вся зарплата є офіційною). Також підприємство забезпечує медичне страхування та безкоштовне харчування всьому колективу.

Розвиток і автоматизація
З огляду на перспективи збільшення частки експорту в європейські країни, керівництво “Київгуми” інвестує чималі кошти в інноваційні технології виробництва. Так, близько 90% всього прибутку вкладається в придбання нового обладнання, автоматизацію процесів, що дозволяє підвищити ефективність виробництва і якість продукції.

Також компанія дбає про екологію і розумному використанні ресурсів. Більше 90% всіх відходів підприємства переробляється. Наприклад, в санітарно-технічних потребах використовується оборотна вода. Це допомагає раціональніше планувати витрати для побутових потреб співробітників.

Останні кілька років “Київгума” співпрацює з ЄБРР, отримуючи професійні консультації технічних фахівців організації на етапах впровадження інноваційних технологій і випуску нових продуктів. У минулому році підприємство увійшло до Європейської Бізнес Асоціації та розпочало співпрацю з Офісом з просування експорту України. Також компанія є членом Союзу підприємців України та всеукраїнської мережі комплаенса UNIC.

Підтвердженням відповідності виробництва і якості продукції вимогам міжнародних стандартів є наявність європейської сертифікації TUV SUD ISO 9001 та TÜV Austria EN ISO 13485.

Соціальна відповідальність
“Київгума” забезпечує своєму колективу кращі умови і є учасником благодійних та соціальних ініціатив. Зокрема, на підприємстві працюють 25 осіб з інвалідністю, яким створили комфортну робочу середу. Підприємство постійно надає допомогу дитячим будинкам, інтернатам і людям з фізичними особливостями.

Будучи одним з найбільших підприємств Броварів, компанія співпрацює з міською владою в соціальній сфері, є постійним спонсором і учасником всіх важливих заходів міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *