Кількість угод на вторинному ринку житла Києва за 4 міс. зросла на 10-12% – АФНУ

Кількість угод на вторинному ринку житла Києва в січні-квітні 2021 року збільшилася на 10-12% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, повідомила глава Київського міського відділення Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України (АФНУ) Олена Гайдамаха.

“До вересня не варто очікувати якихось надзвичайних обставин на ринку: кількість угод буде рости лише на 2-3% в місяць. Відповідно коливання цін можливі в межах 3-5% в залежності від попиту, локації і стану квартир”, – вважає експерт.

За її словами, зростання продажів обумовлений розвитком іпотечного кредитування, зокрема, програмою “Доступне житло”, а також фокусом внутрішніх інвесторів на нерухомості для збереження капіталу в умовах пандемії.

Найбільшим попитом у покупців на вторинному ринку столиці користуються квартири економ-сегменту до 50 кв. м – на них припадає понад 60% угод.

Створена в 1995 році Асоціація фахівців з нерухомості (ріелторів) України – провідна профільна громадська організація країни, що об’єднує представників з 25 регіонів країни в 32 містах. Її членами є понад 2000 професійних ріелторів, відділення відкриті практично у всіх областях України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *