Кількість скачувань сервісу замовлення таксі Bolt в Україні в 2020 досягло 3 млн – компанія

Кількість скачувань сервісу за викликом таксі Bolt (раніше – Taxify) в Україні в 2020 році досягло 3 млн, а клієнтами Bolt в корпоративному сегменті в році, що минає стали понад 250 компаній.

Як повідомила прес-служба сервісу у вівторок, під час карантину Bolt здійснила понад 125 тис. Перевезень медпрацівників на суму понад 23 млн грн. Крім того, була реалізована спільна ініціатива з Офісом президента України з перевезення вчителів в рамках проекту “Всеукраїнської школи онлайн” на місце, де вони проводили заняття зі школярами.

Крім того, сервіс надав наступну статистику за 2020 рік: найтриваліша поїздка в таксі – 315 км в авто; найкоротша поїздка – 1 хвилина і 6 секунд, 180 метрів; найбільші чайові, залишені водієві – 1053 грн; найактивніший водій скоїв 7753 поїздок; найбільшу кількість друзів, запрошених в додаток Bolt – 7328; найпопулярніша категорія 2020 року – Isolated; найдовша поїздка на самокаті – 297 хвилин.

“2020 рік виявився непередбачуваним, місцями досить непростим. Однак набутий раніше досвід, успішні напрацювання попередніх періодів і креативний підхід до ведення бізнесу допомогли нам розвиватися в такий непростий для багатьох час. Ми реалізували ряд соціально важливих проектів, спрямованих на підтримку лікарів і вчителів. Вважаю , що саме це є головною місією будь-якого відповідального бізнесу, підприємців в цілому: бути в потрібному місці в потрібний час, коли людям необхідні твої послуги і нові рішення. і тепер нам є що відсвяткувати, а після Нового року наших користувачів обов’язково будуть чекати нові сервіси та інновації в галузі безпеки і якості послуг “, – цитує прес-служба операційного директора Bolt в Україні Сергія Павлика.

Bolt – провідна європейська платформа для замовлення поїздок, заснована Маркусом Віллігом в 2013 році. Її інвестори – транснаціональний автомобілебудівний концерн Daimler, китайський конгломерат Didi Chuxing, європейський фонд Korelya Capital і співзасновник британської служби грошових переказів TransferWise Таавет Хінрікус.

В Україні послуги компанії Bolt доступні в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Івано-Франківську, Кривому Розі, Вінниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *