Кернел планує взяти у ЄБРР ще $ 80 млн

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) розглядає можливість надання компанії «Кернел» $ 80 млн синдикованої відновлюваної кредитної лінії.

Про це йдеться в повідомленні на сайті банку.

Передбачається, що фінансування ЄБРР буде направлено на поповнення оборотного капіталу для закупівлі, зберігання, переробки, транспортування сільськогосподарських товарів і його експорту в складних умовах триваючої пандемії Covid-19.

Загальна сума проекту становить $ 300 млн.

Рада директорів планує прийняти рішення щодо проекту 25 лютого 2021 року.

Для довідки: «Кернел» – найбільший в світі виробник і експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Вертикально-інтегрована структура компанії будується на тісно пов’язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт і внутрішній продаж соняшникової олії; високотехнологічне рослинництво; експорт зернових культур; надання послуг зі зберігання і перевалки зерна на елеваторах і портових терміналах.

У 2019 г. «Кернел» отримав від ЄБРР кредит у розмірі $ 56 млн на будівництво і експлуатацію чотирьох заводів на біомасі. Крім того була збільшена кредитна лінія до $ 300 млн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *