Каршерінг-сервіс Lyft відкриває центр досліджень і розробки в Києві

Відома міжнародна IT-компанія Lyft відкриває центр досліджень і розробки в Києві, який розширить їх технічне ком’юніті в Східній Європі, разом з Lyft Мінськ і Lyft Мюнхен.

Про це повідомляє DOU.

“Протягом багатьох десятиліть Україна плекає культуру науки, технологій та інженерної освіти. І завдяки великій базі висококваліфікованих фахівців в області технологій і високорозвиненій ІТ-сектору України, і Київ зокрема, є ідеальним місцем для Lyft Engineering”, – заявили в компанії.

Що стосується запуску самого каршерінг-сервісу Lyft в регіоні, поки такої мети немає, проте в компанії впевнені, що київські колеги стануть невід’ємною частиною успіху Lyft.

Зазначено, що українська команда буде співпрацювати з найяскравішими талантами з різних куточків світу, оскільки Lyft має офіси в Сан-Франциско, Нью-Йорку, Мехіко, Мінську, Мюнхені, Сіетлі, Лондоні і Монреалі.

Відомо, що більшість фахівців приєдналися до команди з найвідоміших технологічних компаній, таких як Google, Facebook і Amazon.

“Тому київські інженери стануть частиною світової спільноти, будуть вирішувати комплексні проблеми і вдосконалювати продукт, яким щодня користуються мільйони людей”, – йдеться в повідомленні.

Передбачається, що робота київського офісу буде зосереджена на картографуванні. Не секрет, що всі сервіси Lyft функціонують на складних цифрових картах, які сприяють динамічному і актуального взаємодії. І саме це допомагає користувачам Lyft знаходити найближчого водія, вибирати між скутером або велосипедом, а також розумно і швидко пересуватися по місту.

Зокрема, перед київською командою стоятимуть такі завдання:

– збір і обслуговування найбільш актуальних і точних картографічних даних;

– розробка алгоритмів, моделей і послуг платформ для забезпечення бази для поточних і майбутніх пропозицій Lyft.

Як зазначається, зараз в Lyft Київ працює вже більше 20 співробітників. Однак компанія сподівається, що зовсім скоро кількість співробітників складе близько 100 чоловік.

Шукають фахівців: Data Science, дизайнерів, Product і Engeeniring менеджерів, Back-end і Mobile розробників.

Повідомляється, що в Києві також з’явиться команда картографів (GIS-фахівців), які разом з інженерними командами працюватимуть над оптимізацією сервісів Lyft.

“Lyft раді оголосити, що відкривають свої двері в Києві і раді вітати талановитих українських інженерів, готових перевернути з ними весь світовий каршерінг!” – резюмували в компанії.

Як відомо, Lyft – це агрегатор таксі, публічна компанія з Сан-Франциско (штат Каліфорнія, США), що дозволяє користувачам знаходити за допомогою інтернет-сайту або мобільного додатка водіїв, які співпрацюють з сервісом і готових підвезти їх за помірну плату. За заявами компанії, їх сервіс дозволяє переміщатися на машині з витратами на 30% нижче, ніж при використанні традиційних таксі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *