Карантин скоротив обертів кафе і ресторанів в п’ять разів

У березні в зв’язку з введенням в Україні карантинних заходів обороти кафе і ресторанів скоротилися в п’ять разів у порівнянні з лютим, повідомляє Opendatabot з посиланням на дані компанії Poster, яка займається автоматизацією роботи кафе, ресторанів і магазинів. Через закриття цих закладів на період карантину близько 160 тис. Співробітників сфери втратили роботу.

Відзначається також, що з 23 по 29 березня обсяги продажів закладів харчування в Україні впали в середньому на 73% в порівнянні з аналогічним періодом до карантину.

Кафе и рестораны – за время карантина в Украине закрылось 30 тыс. заведений - фото 2

“Продажі різко знизилися не тільки в столиці (на 78%), а й у всіх найбільших обласних центрах. Так, у Львові показник просів в середньому на 78%, в Харкові – на 73%, в Дніпрі – на 65%, в Одесі – на 60% “, – наголошується в повідомленні.

За даними компанії, після введення карантину роботу припинили близько 2500 закладів-клієнтів компанії, що склало близько 63% ресторанів і кафе. Якщо перенести ці дані на весь ресторанний ринок України, то можна припустити, що карантин призвів до закриття близько 30 тис. Закладів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *