KAN Development планує вийти на ринок котеджного будівництва

KAN Development (Київ) розробляє два проекти котеджних містечок в Києві, в складі яких буде спроектований орендний будинок, повідомив засновник компанії Ігор Ніконов.

“Ми придбали дві ділянки під проекти котеджних містечок. Зараз займаємося їх девелопментом. Однак ми не можемо спрогнозувати, чи буде там попит. Ми просто повинні взяти і зробити новий продукт на ринку: житло в приватних будинках в межах міста. Відразу скажу, це будуть НЕ таунхауси – вони не прижилися на нашому ринку “, – сказав він в ексклюзивному інтерв’ю агентству” Інтерфакс-Україна “.

За його даними, площа ділянок становить приблизно по 30 га, обидва проекти розраховані на 160-200 будинків. Інфраструктура буде включати дитсадок з початковою школою, дитячий клуб, ресторан, басейн.

“Намагаємося зробити в рамках проекту орендний будинок, де можна знімати квартири для персоналу або приїхали погостювати родичів. Все це атрибути комфортного життя. Я особисто намагаюся розвивати концепцію життя без машини, вона буде нашою метою і в нових проектах. Жити постійно” на колесах ” абсолютно некомфортно і неефективно “, – повідомив засновник KAN Development.

Як він зазначив, у даний час пропозиції котеджних містечок на столичному ринку немає, всі проекти в цьому сегменті реалізуються в передмісті.

“Ми вивчали пропозицію – все за містом і далеко не в найкращих місцях … Наша компанія багато в чому створює новий попит, коли виводить проекти на ринок. Дуже важливо наблизити ціну до рівня вартості квартири. Коли людина за ціною квартири отримує будинок, та ще й в межах міста, думаю, знайдуться бажаючі, які подивляться на цю ідею з позитивом “, – розповів Ніконов.

Крім того, він додав, що KAN Development планує в 2020 році запустити на ринок новий проект комплексної забудови бізнес-класу в центрі Києва.

“Ми все-таки плануємо диверсифікувати ризики і вести одночасно кілька проектів різних категорій. Цього року ми плануємо запустити три проекти. Почали розробку проекту комплексної забудови бізнес-класу в центрі Києва; – думаю, в 2020 році вже виведемо його на ринок” , – резюмував він.

KAN Development створена в 2001 році. Портфель реалізованих проектів в Києві включає ЖК “Комфорт Таун”, Central Park, ЖК бізнес-класу Tetris Hall, БЦ Senator, IQ Business Center, ТРЦ Ocean Plaza (партнери проекту столична Ukrainian Development Partners, UDP, і KAN Development), бізнес-центр класу “А” “101 Tower”, ЖК Diamond Hill, ЖК “Паркове Місто” (партнери проекту UDP і KAN Development), ТРК Arena City, РК ARENA Entertainment, БЦ “Домінант”, комерційні паркінги “Білий Кашалот” і на вул. Володимирській, 49а, IQ Business Center. Компанія також активно розвиває власну мережу освітніх установ “А +”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *