Kadorr Agro Group відкрила елеватор на Дніпропетровщині

Компанія Kadorr Agro Group ввела в експлуатацію елеваторний комплекс ТОВ «Зерно-Агро» в смт Вишневе П’ятихатського району Дніпропетровської області.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Обсяг одночасного зберігання в силосах (BBCA Bottom Silos) нового елеватора становить 65 тис. Тонн. Приймання зерна здійснюється за допомогою двох АВТОЛІНІЇ, що дозволяє одночасно приймати різні культури – потенціал відвантаження 300 т / год (два потоки по 150 т / год). Залізнична відвантаження здійснюється з маршрутної станції Ерастовка (потужність відвантаження 350 т / год) », – уточнюється в повідомленні.

Також в прес-службі відзначили, що в подальших планах компанії будівництво локальних елеваторів, переробних заводів і виробництво власної рослинницької продукції.

Для довідки: раніше повідомлялося, що інвестиційно-будівельна компанія Kadorr Group має намір інвестувати в розвиток сільського господарства понад $ 400 млн.

Kadorr Group – один з лідерів будівельної галузі країни. Компанія володіє найбільшим портфелем активів: торгові та бізнес центри, дитячі навчально-розважальні комплекси, готелі, спортивні та оздоровчі центри, ресторани і котеджні селища.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *