Кабмін з 11 травня пом’якшує карантин для малого і середнього бізнесу

Кабінет міністрів підтримав пропозиції Міністерства розвитку економіки торгівлі та сільського господарства розширити перелік дозволених під час карантину видів господарської діяльності та дозволити роботу торгового і побутового обслуговування громадян.

Як повідомляється в прес-релізі Мінекономіки, відповідні зміни внесено до постанови Кабміну №211 з метою пом’якшення впливу на економіку обмежувальних заходів, введених з метою протидії поширенню коронавирусной інфекції COVID-19.

Зокрема, згідно з постановою тепер також дозволена робота літніх майданчиків кафе і ресторанів під відкритим небом за умови забезпечення санітарних і протиепідемічних заходів (дотримання відстані не менше 1,5 м між столами і одно-, двомісного розміщення клієнтів за столом, забезпечення персоналу та відвідувачів засобами індивідуального захисту).

Дозволена також робота громадського харчування на винос, діяльність нотаріусів, адвокатів та аудиторів, надання стоматологічних послуг.

На засіданні також визначили, що до 11 травня будуть доопрацьовані норми, які ще розширять перелік видів господарської діяльності на першому етапі ослаблення карантину. Рішення повинні бути прийняті на наступних засіданнях уряду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *