Кабмін скасував перевірки бізнесу на період воєнного стану

Кабінет міністрів України підтримав рішення про тимчасове скасування заходів державного контролю та ринкового нагляду за бізнесом на період воєнного стану.

Як повідомляє прес-служба Міністерства економіки України (МЕУ), в даний час не будуть проводитися як планові, так і позапланові перевірки бізнесу.

У Мінекономіки наголосили, що цей захід дозволить забезпечити стабільну роботу підприємств в умовах військового становища.

Водночас, як зазначають у міністерстві, за наявності загрози правам, законним інтересам, життю та здоров’ю людини, захисту навколишнього природного середовища, забезпеченню безпеки держави, міністерствами можуть бути відновлені позапланові перевірки в окремих сферах.

Зокрема це стосується неконтрольованого зростання цін на товари, які мають суттєву соціальну значимість.

У Мінекономіки додали, що ціновий контроль дозволить стримати зростання цін на соціально значиму продукцію, як паливо та хліб, гарантуючи їх доступність для населення.

Раніше голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев заявив, що необґрунтоване підвищення представниками бізнесу цін на деякі товари, а також на послуги з проживання та транспортування та на низку товарів є підставою для конфіскації їх майна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *