JTI Україна за два роки інвестує $ 45 млн у модернізацію фабрики в Кременчуці

Тютюнова компанія “JTI Україна” в 2021-2022 роках планує інвестувати $ 45 млн у розширення і оновлення виробничих потужностей своєї фабрики в Кременчуці, повідомив гендиректор Japan Tobacco International (JTI) Ukraine Пол Холловей в ексклюзивному інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Це модернізація всього виробництва, а не інвестиції в окрему виробничу лінію, як було два роки тому. У планах на цей рік – розширення фабрики, будівництво нового складу, модернізація тютюнового цеху, нові виробничі лінії, модернізація будівель, споруд, інфраструктури і багато іншого “, – уточнив він.

За словами Холловея, компанія має намір наростити експорт тютюнової продукції, і зробити його більш ефективним. Важливим фактором, що вплинув на плани компанії, стало отримання нею статусу авторизованого економічного оператора (АЕО), яке дозволить скоротити митні формальності при імпорті сировини та експорті готової продукції.

Гендиректор компанії зазначив, що JTI, яка отримала даний статус першої в Україні, отримає ряд переваг при проходженні митних формальностей в Україні, в числі яких можливість користуватися спеціальною виділеною смугою руху для комерційних транспортних засобів.

Холловей уточнив, що в 2020 році компанія виплатила в шість разів більше дивідендів, ніж за всю історію роботи JTI в Україні, і виділені для розвитку фабрики інвестиції не позначаться на подальшій виплаті дивідендів акціонерам. За його словами, фабрика в Кременчуці – самостійний центр прибутку, і на інвестиції виділить гроші, які сама заробила раніше.

JTI виплатила акціонерам понад 300 млн грн дивідендів за 2018-2019 роки та приблизно стільки ж планує виплатити за 2020 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *