“JTI Україна” в 2020 році експортувала 6,04 млрд сигарет на $ 117,7 млн

Тютюнова компанія “JTI Україна” в 2020 році виробила на фабриці в Кременчуці (Полтавська обл.) 15,9 млрд сигарет, з яких експортувала 6,04 млрд шт. на $ 117,7 млн, повідомило гендиректор Japan Tobacco International (JTI) Ukraine Пол Холловей в ексклюзивному інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Він зазначив, що експорт сигарет компанією залишається стабільним, незважаючи на скорочення українського ринку сигарет. У минулому році “JTI Україна” експортувала продукцію в 14 країн, включаючи Японію і Мексику.

“Ми плануємо перетворити фабрику в Кременчуці в великий експортний хаб. Наша фабрика працює дуже гнучко і може виробляти різні види продукції – ми експортуємо не тільки сигарети, а й, наприклад, фільтри, які потім використовуються для виробництва сигарет на інших наших фабриках. Тому ми сподіваємося, що наша фабрика в Україні буде продовжувати нарощувати експорт “, – заявив Холловей.

Він уточнив, що сподівається на подальше зростання виручки від експорту продукції фабрики в Кременчуці. За його даними, важливим фактором, що вплинув на експортні плани компанії, стало отримання нею статусу авторизованого економічного оператора (АЕО), яке дозволить скоротити митні формальності при імпорті сировини та експорті готової продукції.

Холловей зазначив, що JTI, яка отримала даний статус першої в Україні, отримає ряд переваг при проходженні митних формальностей в Україні, в числі яких можливість користуватися спеціальною виділеною смугою руху для комерційних транспортних засобів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *