Італійські і французькі рітейлери в 2020 році відкриють нові магазини в Україні

Італійська мережа одягу Miss Sixty і французька мережа подарунків Pylones до кінця 2020 року відкриють магазини в Україні. Договір з двома зарубіжними мережами підписав власник компанії Zeebra, яка розвиває в Україні мережу з продажу товарів для будинку Butlers, Дмитро Єрмоленко. Про це повідомляє НВ Бізнес.

“Ми виводимо на ринок італійську мережу магазинів одягу Miss Sixty і французьку мережу подарунків Pylones. Також ведемо переговори і з іншими брендами. Перші магазини обох мереж відкриються в столичному ТРЦ Ocean Plaza. Поки компанія має намір зосередитися на розвитку в Києві і придивляється до приміщень в інших торгових центрах “, – повідомив Єрмоленко.

Як відомо, в 2019 році свої перші магазини в Україні відкрила французька мережа спорттоварів Decathlon (входить в Auchan Group), французькі одежні мережі Weill, Claudie Pierlot, Balmain, німецька мережа з продажу одягу та парфумерії Escada (належить родині Лакшмі Міттала), іспанська магазин спортивних товарів Supreme, американська одежна мережа The North Face і італійська взуттєва мережа ACBC.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *