Інвестори з Мальти витратять 50 млн євро на будівництво готелів і офісів в Україні

Девелоперська компанія з Мальти Von der Heyden Group відкрила перший регіональний офіс в Києві і планує інвестувати на першому етапі 50 млн євро в комерційну і житлову нерухомість в Києві та Львові. Про це повідомили в прес-службі компанії.

Інвестиції групи будуть спрямовані в будівництво офісів і готелів. Компанія буде працювати в партнерстві з локальними гравцями.

“Ринок України стрімко розвивається і стає більш зрілим і привабливим, оскільки країна продовжує зміцнювати свою інституційне середовище та адаптувати свою економіку до європейських стандартів. З цих та інших причин ринок України є одним з пріоритетних для Von der Heyden Group, пропонуючи цікаві інвестиційні можливості. Маючи подібний досвід в Польщі, Група має намір стати визнаним довгостроковим гравцем, одним з провідних міжнародних інвесторів в нерухомість України “, – зазначив Роберт Роттінгхуіс, генеральний директор Von der Heyden Group.

Відзначимо, що Von der Heyden Group працює на європейському ринку нерухомості з 1989 року в чотирьох напрямках: інвестиції в нерухомість, девелопмент, міжнародна готельна група IBB Hotel Collection, а також альтернативні інвестиції.

Компанія розвиває офісні будівлі класу “A” і готелю в центральних і стратегічно важливих місцях на Мальті, в Німеччині, Польщі, Іспанії.

Крім того, компанія спеціалізується на реконструкції історичних і знакових будівель. Штат співробітників налічує понад 400 осіб.

Von der Heyden Group має офіси і представництва на Мальті, в Варшаві, Познані, Любліні, Берліні, Мюнхені, Мадриді, Менорка, Амстердамі і Люксембурзі.

Група також має досвід реалізації інвестицій і проектів в інших містах, зокрема в Нью-Йорку, Атланті, Лондоні, Дрездені і Лейпцігу.

У березні 2017 року, Група, випустила корпоративні облігації на загальну суму в 25 млн євро, які були розміщені на Мальтійської фондовій біржі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *