Інвестор готовий вкласти $ 1,5 млн в виробництво органічних добрив на Житомирщині

Компанія зі 100% іноземними інвестиціями AAZ TRADING CO ( «ААЗ ТРЕЙДІНГ КО») планує вкласти $ 1,5 млн у виробництво органічного добрива з бурого вугілля.

Про це розповів голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечка на своїй сторінці в Facebook.

«Продовжуємо залучати іноземних інвесторів до Житомирщини. Сьогодні був дуже предметна розмова з керівником арабської компанії AAZ TRADING CO Махфуда Саадом. Предметом обговорення стала реалізація масштабного інвестиційного проекту вартістю понад $ 1,5 млн. Йдеться про видобування і переробку бурого вугілля, а також виготовлення з цієї сировини органічних добрив », – повідомив чиновник.

За його словами, буре вугілля не має перспектив для використання його в якості палива, але може стати основою для створення вертикально інтегрованої компанії з декількох підприємств, яка буде виробляти продукцію для потреб аграріїв України, ЄС і арабських країн.

Зараз інвестору, який планує зайти в Житомирську, потрібно вирішити земельне питання.

Як зазначає голова ОДА, ділянку, необхідної для геологічного дослідження і видобутку бурого вугілля, зараз не має певного власника. Підприємства, які ним володіли, були ліквідовані, тому поки ОДА докладе зусиль для оформлення належних документів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *