Інвестфонд U-BASE та Dragon Capital стали співвласниками логістичного комплексу під Києвом

Інвестиційний фонд U-BASE став співвласником фармацевтичного комплексу “Фалбі” під Києвом. Всі операції по угоді, яка супроводжує продаж, завершені.

Раніше компанія Dragon Capital завершила операцію з придбання логістичного комплексу “Фалбі” загальною площею 13,8 тисяч квадратних метрів, який знаходиться в Києво-Святошинському районі Київської області.

“Об’єкт був придбаний в рамках процедури виконання судового рішення на торгах, організованих державною системою електронних торгів” сетах “в інтересах Укрексімбанку як кредитора”, – повідомляла прес-служба компанії.

Повідомлялося, що “Фалбі” стане одинадцятим логістичним об’єктом і першим спеціалізованим фармацевтичним складом в портфелі логістичної нерухомості Dragon Capital, який зараз включає в себе 11 об’єктів загальною площею 335 тисяч квадратних метрів.

“Фалбі”, спеціалізований фармацевтичний логістичний комплекс класу А площею 13 800 м, був введений в експлуатацію ще в 2009 р для компаній фармацевтичної галузі та аптек.

Він розташований на ділянці площею 3 га біля с. Святопетровское в Києво-Святошинському районі Київської області (6 км від Кільцевої дороги м.Києва).

Комплекс “Фалбі” продавався згідно з рішенням суду в державній системі “сетах”, яка проводить електронні торги, на яких представлялися інтереси кредитора Укрексімбанк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *