“Інтерпайп” змушують піти з ринку труб США через введення ряду обмежень – заява компанії

Українську промислову компанію “Інтерпайп” змушують піти з ринку труб США через введення останнім часом ряду обмежень на поставки продукції в цю країну, йдеться в офіційній заяві компанії, переданому агентству “Інтерфакс-Україна” у вівторок, у відповідь на відповідний інформаційний запит .

Згідно з інформацією “Інтерпайпу”, за останні кілька місяців США оголосили про введення 23,75% -го мита на українські лінійні труби і озвучили намір ввести 30,19% -ве мито на українські труби нафтогазового сортаменту (OCTG) на додаток до діючої 25% -ної митного збору. Таким чином, сумарна мито, що застосовується до української трубної продукції, складе близько 50% і стане загороджувальної.

“Цей загороджувальний бар’єр змусить” Інтерпайп “піти з ринку США. Це може привести до скорочення кількох тисяч робочих місць на підприємствах Дніпропетровської області та зниження податкових платежів на сотні мільйонів гривень до державного та місцевого бюджетів”, – констатується в заяві.

“Інтерпайп” зазначає, що частка українських труб на американському ринку складає менше 1%, а в сегменті OCTG – менше 0,5%, що не є загрозою для економічної безпеки США.

При цьому нагадується, що з березня 2018 року до продукції “Інтерпайп” застосовується 25% -ная мито, введена в рамках захисного розслідування (safeguard), яка спільно з антидемпінговими митами складе загороджувальний бар’єр понад 50%.

“Інтерпайп” – українська промислова компанія, виробник безшовних труб і ж / д коліс. Продукція компанії постачається більш ніж в 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2020 році “Інтерпайп” реалізував 662 тис. Тонн готової продукції, в тому числі – 192 тис. Тонн ж / д продукції. Продажі ж / д продуктів здійснюються під брендом KLW.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *