“Інтерпайп” зберігає плани щодо інвестування в 2020-2022гг в виробництво $ 136 млн

“Інтерпайп” зберігає плани щодо інвестування в 2020-2022гг в виробництво $ 136 млн – директор з фінансів

Українська промислова компанія “Інтерпайп” після успішного завершення реструктуризації заборгованості в даний час зберігає плани по реалізації посиленою інвестиційною програмою розвитку виробництва в 2020-2022 рр. на суму $ 136 млн, незважаючи на несприятливу ситуацію на ринках.

“Поки ми зберігаємо такі плани. Тим не менш чекаємо розуміння, як саме зміниться ситуація на глобальному ринку. Ми вважаємо, що ринок ще не відреагував належним чином на всі події. Конкретні висновки робити рано”, – повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” директор з фінансів та економіки “Інтерпайпу” Денис Морозов.

Раніше Морозов заявляв агентству, що після успішної реструктуризації заборгованості у компанії тепер є можливість здійснювати посилену інвестпрограму на $ 136 млн на три роки. При цьому він пояснював, що завершення реструктуризації дозволить компанії реалізувати всі ключові проекти, які раніше планувалися або пропонувалися до реалізації.

“Це дуже важливо – компанія буде розвивати далі своє виробництво”, – відзначав фіндиректор.

Як повідомлялося, “Інтерпайп” за 9 міс.-2019 збільшив суму капітальних інвестицій на 8% – до $ 42 млн. При цьому інвестиції в стратегічні проекти збільшилися на 19% – до $ 19 млн, тоді як інвестиції в проекти підтримки основних фондів залишилися на торішньому рівні і склали $ 22 млн. Пріоритетом компанії було розширення потужностей по фінішній обробці, нарізці і термообробці труб на “Інтерпайп – НТЗ” і “Інтерпайп Ніко Тьюб”, а також інвестиції в лінії по виробництву нових видів коліс і осей.

У свою чергу генеральний директор “Інтерпайпу” Фаді Храйбе констатував, що стійкий операційний грошовий потік компанії дозволяє впевнено подолати ринкову волатильність в майбутньому, зберігати фокус на стратегічні інвестиції і залишатися конкурентоспроможними в довгостроковій перспективі.

“Інтерпайп” входить в десятку найбільших в світі виробників безшовних труб, є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс в світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *