Інтернет-магазин “Фокстрот” збільшив товарообіг в квітні-2020 більш ніж в 4 рази, частку e-commerce в 1,5 рази

Інтернет-магазин “Фокстрот” в квітні 2020 року збільшив товарообіг більш ніж в чотири рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, частка e-commerce зросла в 1,5 рази, повідомила прес-служба компанії.

“Ми на власному прикладі переконалися, що криза, пов’язана з карантином, в черговий раз показав необхідність і важливість розвитку омніканальной моделі. Більш того, ми планували прийти до цих показників до кінця року. Але, навіть перенаправивши обсяг сил і вкладень, в короткі терміни нам вдалося ефективно їх використовувати і отримати запланований товарообіг “, – цитує прес-служба е-сommerce директора бренду” Фокстрот “Кирила Попова-Черкасова.

Крім того, в активну фазу карантину зріс трафік інтернет-магазину, за підсумками квітня зафіксовано 8,5 млн відвідувачів сайту, повідомила компанія.

Як повідомлялося, “Фокстрот” підключив до доставки своїх товарів поштово-логістичного оператора Justin з метою розширення покриття клієнтської доставки. На кінець березня 2020 року клієнтська доставка “Фокстрот” покриває 28 тис. Населених пунктів в Україні.

ТОВ “ГК” Фокстрот “зареєстровано в 2004 році.

ГК “Фокстрот” розвиває торгові марки “Фокстрот. Техніка для дому”, “Техношара”, “Секунда” (часовий рітейл), торгові центри DEPO’t, Fantasy Town (управління нерухомістю).

Керівниками ГК є Геннадій Виходцев і Валерій Маковецький.

Статутний капітал компанії становить 160 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *