“Інтергал-Буд” уклав перший договір за програмою “Доступна іпотека 7%”

Будівельна компанія “Інтергал-Буд” уклала перший договір продажу житла за держпрограмою “Доступна іпотека 7%” в столичному ЖК “Теремки”.

Як повідомила прес-служба компанії, партнером виступив банк “Глобус”. Житло придбала сім’я тимчасово переміщених осіб з окупованих територій.

За даними “Інтергал-Буд”, на узгодженні в партнерських банках вже знаходяться більше 10 заявок на участь в програмі. На сьогодні житло за програмою можна придбати в дев’яти ЖК компанії.

Будівельна компанія “Інтергал-Буд” працює на ринку житлової нерухомості з 2003 року. Її портфель включає 74 реалізованих проекти загальною площею більше 3 млн кв. м. Компанія побудувала 157 будинків (Київ, Київська область та інші регіони країни). У столиці реалізовано десять житлових комплексів: “Паркові Озера”, “Відрадний”, “Яскравий”, “Лук’янівський”, “Деміївка”, “Комарова, 46”, “Лідер”, “Саперно-Слобідська, 24”, “Малахіт” і ЖК “Лебединий” (в партнерстві).

У проектному портфелі компанії – понад 3,8 млн кв. м. Станом на початок 2021 року на стадії будівництва перебувало близько 1,1 млн кв. м в різних проектах житла.

Портфель комерційної нерухомості “Інтергал-Буд” на початок 2021 року включає нерухомість загальною площею більше 100 тис. Кв. м, в тому числі бізнес-центри М8 і S26.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *