“Інтергал-Буд” планує запустити 11 нових проектів у 2021 році

Будівельна компанія “Інтергал-Буд” (Київ) планує запустити 11 нових проектів у 2021 році, частина з яких була відкладена через карантин.

“На етапі підготовки до запуску – 11 проектів. Деякі з них планували запускати в цьому році, але відстрочили через карантин. Ми зосередилися на тому, щоб не відставати по тих об’єктах, які вже були в будівництві”, – розповіла комерційний директор ” Інтергал-Буд “Анна Лаєвський в інтерв’ю агентству” Інтерфакс-Україна “.

За її словами, в 2021 році заплановані до виходу три об’єкти в лютому і ще кілька в травні-червні. Лаєвський уточнила, що це житлові комплекси комфорт і бізнес-класу в Києві, проте плануються до запуску також проекти у Львові та Одесі.

“Є цікаві комплекси, розташовані в історичній частині, з унікальними концепціями і нестандартним благоустроєм. Є об’єкти малоповерхові, з каскадної поверховістю, дуже привабливі зовні. Розкривати всі секрети не хочеться, але буде багато нових цікавих локацій”, – розповіла вона.

Компанія планує до запуску в 2021 році житловий проект біля Політехнічного інституту на ділянці площею 10 га з виходом в парк. Розробкою концепції займалася львівська компанія, зазначила Лаєвський.

Серед інших заявлених проектів будівельні роботи скоро почнуться в проектах по ул.Половецкой і по вул.Голосіївська, де завершується процес отримання дозвільної документації.

Будкомпанія “Інтергал-Буд” працює на ринку житлової нерухомості з 2003 року. Її портфель включає 74 реалізованих проекти загальною площею більше 3 млн кв. м. Компанія побудувала 136 будинків, з яких 52 – в Києві, 7 – Київської області, 77 – в інших регіонах. У столиці реалізовано дев’ять житлових комплексів: ЖК “Лебединий”, “Паркові озера”, “Відрадний”, “Яскравий”, “Лук’янівський”, “Деміївка”, “Комарова, 46”, “Лідер”, “Саперно-Слобідська, 24” .

У проектному портфелі компанії – понад 3,8 млн кв. м. Станом на кінець 2020 року на стадії будівництва перебувало понад 1 млн кв. м в різних проектах житла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *