“Інтергал-Буд” готує до відкриття бізнес-центр S26 на Подолі

Будівельна компанія “Інтергал-Буд” (Київ) готує до відкриття новий актив – бізнес-центр S26 класу В + на вул. Спаській, 26/14 в Києві, повідомила агентству “Інтерфакс-Україна” керівник департаменту комерційної нерухомості “Інтергал-Буд” Тетяна Деркач.

За її словами, загальна площа БЦ становить 13,3 тис. Кв. м, що орендується – 10,8 тис. кв. м.

“Будівля S26 розташована в історичній місцевості – в північно-західній частині стародавнього Подолу. Проект бізнес-центру розроблений архітектурною компанією” Крамалл студіо “з урахуванням сучасних містобудівних вимог та історико-культурної цінності території забудови”, – сказала Деркач.

За її даними, в складі 10-поверхової будівлі плануються магазин, кафе, ресторан на першому поверсі. Для офісів пропонуються приміщення, починаючи з другого поверху. Площа поверху = 1440 кв. м з вільним плануванням.

“Одна з переваг S26 – поверхи з терасами і балконами. Це дозволить орендарям насолоджуватися видами Подолу”, – підкреслила Деркач.

Будівельна компанія “Інтергал-Буд” працює на ринку житлової нерухомості з 2003 року. Її портфель включає 74 реалізованих проекти загальною площею більше 3 млн кв. м. Компанія побудувала 136 будинків, з яких 52 – в Києві, 7 – Київської області, 77 – в інших регіонах. У столиці реалізовано десять житлових комплексів: ЖК “Лебединий”, “Паркові Озера”, “Відрадний”, “Яскравий”, “Лук’янівський”, “Деміївка”, “Комарова, 46”, “Лідер”, “Саперно-Слобідська, 24” і “Малахіт”.

У проектному портфелі компанії – понад 3,8 млн кв. м. Станом на початок 2021 року на стадії будівництва перебувало близько 1,1 млн кв. м в різних проектах житла.

Портфель комерційної нерухомості “Інтергал-Буд” на початок 2021 року включає нерухомість загальною площею більше 100 тис.кв.м, в тому числі бізнес-центри М8 і S26. T-2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *