Індія інвестує $ 1,48 млрд у виробництво олійних для скорочення імпорту рослинних олій

Індія інвестує $ 1,48 млрд в план по збільшенню внутрішнього виробництва олійних культур, щоб скоротити дорогий імпорт рослинної олії.

Таку думку висловив прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді, пише Reuters.

Відзначається, що Індія є найбільшим в світі імпортером рослинного масла і щорічно витрачає на імпорт рослинної олії в середньому $ 8,5 $ 10 млрд.

Крім того, країна виробляє менше половини з приблизно 24 млн т рослинного масла, які вона споживає щорічно. Решта вона імпортує, купуючи пальмова олія з Індонезії і Малайзії, соєве масло з Бразилії та Аргентини, а також соняшникова олія, в основному з Росії і України.

«Уряд інвестує більше 110 млрд рупій ($ 1,48 млрд) в рамках Національної місії по олійним насінням і олійної пальми, щоб забезпечити аграріїв всіх можливих, включаючи найкраще насіння і технології», – написав Нарендра Моді в Twitter.

За словами трейдерів і представників промисловості, імпорт рослинної олії в Індію виріс до 15 млн т з 4 млн т всього 20 років тому. Вони відзначили, що до 2030 р імпорт може досягти 20 млн т, чому сприятиме зростаюче населення з більш високими доходами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *