Імпорт сиру в Україні побив черговий рекорд

Імпорт сичужного сиру в Україну в березні 2021 р склав 3,7 тис. Т (твердого / напівтвердого – 1,8 тис. Т і 1,9 – тис. Т білих сирів).

Про це йдеться в повідомленні «Інфагро».

«Це абсолютний місячний рекорд імпорту за всю історію України, і, що дуже сумно, навряд чи цей рекорд буде останнім», – відзначають експерти, пояснюючи, що собівартість виробництва сиру в Україні залишається високою через дорожнечу сировини.

Українські сировари не наважуються збільшити ціну на свій товар – на ринку дуже велика пропозиція дешевого імпортного сиру, пояснюють аналітики.

«Але через пару тижнів Великдень і цілий ряд вихідних. У цей період продажу сиру зазвичай помітно зростають. Продавці хоч і не збільшать ціни, але постараються мінімізувати акційні знижки », – прогнозують в« Інфагро ».

Уточнюється, що експорт сирних продуктів в першому кварталі скоротився на 12%. Минулого місяця з країни вивезли 1,7 тис. Т такого товару.

«На зростання продажів розраховувати не варто, ціни низькі, продавати невигідно», – констатують фахівці.

Активний експорт плавлених сирних продуктів в Ірак. За березень експортовано цього товару близько 900 т. А в цілому за перший квартал його продажі зросли майже в 5 разів. Правда і імпорт справжнього плавленого сиру збільшився в першому кварталі на чверть, до 1,3 тис. Т.

«Експорт справжнього сиру в минулому місяці виріс до рівня понад 400 т», – констатують фахівці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *