Імпорт кондитерської продукції в Україні дозволяє корпорації Mars контролювати криза в галузі – фіндиректор

Відсутність виробничих потужностей в Україні та імпорт в країну своїх кондитерських виробів дозволяє корпорації Mars успішно вести свою господарську діяльність в умовах кризи в галузі, викликаного зростанням цін на сировину та енергоресурси, повідомила фінансовий директор ТОВ “Марс Україна” (Бровари Київської обл.) Світлана Грухаль .

“В області кондитерських виробів у нас все під контролем. Ми імпортуємо продукцію, а це дає можливість розподіляти сировинну базу і ресурси з виробництва в декількох країнах і таким чином компенсувати (кризові явища – ІФ)”, – пояснила вона агентству “Інтерфакс-Україна” в кулуарах “Форуму фінансових директорів України” в середу.

За її даними, ключовим трендом в галузі є зростання попиту в Україні та сусідніх країнах, в найбільшою мірою виражений в сегменті шоколаду і жувальної гумки. Грухаль уточнила, що для задоволення цього попиту необхідно нарощувати виробництво кондитерської продукції в регіоні, чому перешкоджає зростання цін на сировину, його недолік, а також недолік трудових ресурсів.

“Якщо говорити про оцінку розвитку кондитерської продукції саме для корпорації” Марс “, то у нас все під контролем, і ми сподіваємося успішно закрити цей рік”, – підсумувала фіндиректор компанії.

В ході форуму вона також повідомила, що в 2007 році компанія планувала будівництво заводу в Бориспільському районі (Київської обл.) З виробництва кормів для тварин, однак через нестабільні умови ведення бізнесу в Україні відмовилася від цієї ідеї. За її словами, для великих міжнародних компаній наявність чітких і зрозумілих “правил гри” в країні є більш важливим фактором для інвестування, ніж добре розвинені в ній заходи держпідтримки бізнесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *