“Імперіал Тобакко” сплатив штраф АМКУ для запобігання нарахування пені і щоб уникнути тиску на операційну діяльність

Велика тютюнова компанія “Імперіал Тобакко” заявляє, що оплата майже 460 млн грн штрафу Антимонопольного комітету України (АМКУ) обумовлена ​​виключно запобіганням нарахування додаткової пені, а також щоб уникнути тиску на операційну діяльність компанії, йдеться в її заяві, оприлюдненій на сайті в п’ятницю.

“Вчора, 23 липня, на сайті АМКУ було оприлюднено оголошення про сплату штрафу компанією” Імперіал Тобакко “. У даній публікації представлена ​​інформація, яка не відповідає дійсності і є завідомо неправдивої з метою введення громадськості в оману про діяльність компанії. Ми підкреслюємо, що такими заявами АМКУ демонструє в своїх діях непрофесіоналізм і некомпетентність “, – вказують у” Імперіал Тобакко “.

За даними компанії 20 липня Господарський суд Києва відхилив позов “Імперіал Тобакко”. Компанія письмово повідомила АМКУ про подачу апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції і про свій твердий намір продовжувати захищати свої права в судах вищої інстанції і міжнародному інвестиційному арбітражі.

“Тому інформація АМКУ про те, що сплата штрафу 460 млн грн пов’язана з рішенням” Імперіал Тобакко “” не затягувати далі судову тяганину “, є відвертою брехнею”, – відзначили в компанії.

“Імперіал Тобакко” підкреслює: оплата штрафу АМКУ обумовлена ​​виключно запобіганням нарахування додаткової пені відповідно до ст. 56 закону “Про захист економічної конкуренції”, а також щоб уникнути “подальшого безпричинного і безпрецедентного тиску на операційну діяльність компанії з боку АМКУ”.

Як повідомлялося, АМКУ наклав штраф в розмірі 6,5 млрд грн за антиконкурентні узгоджені дії на чотирьох виробників сигарет і дистриб’ютора “Тедіс Україна”.

Відомство повідомило, що зібрані у справі докази підтверджують, що поведінка компаній було узгодженим, а результатом співпраці з єдиним і загальним для всіх виробників дистриб’ютором на ринку первинного продажу сигарет стало створення і підтримання штучних бар’єрів, які перешкоджали виходу на ринок інших суб’єктів господарювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *