IKEA запустила інтернет-магазин з пунктами видачі в Україні

Шведська компанія IKEA, найбільший в світі рітейлер меблів і товарів для дому, в четвер офіційно запустила можливість замовлення товарів з інтернет-магазину в Україні, пункти видачі будуть діяти в київському ТЦ (Auchan Rive Gauche) і ТЦ Metro Cash & Carry.

“Залишаючись вірною своєму прагненню створювати кращу повсякденне життя для багатьох людей в Україні, IKEA рада повідомити про початок роботи на українському ринку і запуску інтернет-магазину. В даний час шведський рітейлер пропонує українським покупцям близько 3600 функціональних товарів для будинку всіх категорій і стилів з привабливим дизайном і цінами. Замовлення можна робити на сайті www.ikea.ua “, – йдеться в офіційному повідомленні рітейлера.

Як в ньому зазначається, покупці зможуть вибирати, де і як забрати свій товар – в одному з пунктів для отримання замовлень в Києві безкоштовно або за допомогою послуги доставки додому.

“На сьогодні вже готові почати роботу два пункти – в” Ашан Рів Гош “(Auchan Rive Gauche) і Metro Cash & Carry. Служба доставки організована у співпраці з компанією DB Schenker. Ми робимо все для забезпечення безперебійного здійснення покупок онлайн, проте , будемо вдячні за ваше терпіння і розуміння в разі можливих затримок протягом перших кількох днів роботи “, – йдеться в прес-релізі.

У ньому підкреслюється, що функціонування компанії організовано відповідно до заходів безпеки IКЕА, а також відповідно до вимог і вказівок уряду України. Всі співробітники матимуть доступ до необхідного захисного обладнання і будуть працювати з дотриманням рекомендацій по соціальному дистанціювання.

“Ми раді почати роботу в Україні завдяки запуску інтернет-магазину, особливо в той час, коли кожен з нас приділяє увагу безпеці і комфортному перебуванню вдома”, – цитується в повідомленні керівник IKEA в Україні Флоріан Мелле.

Після запуску інтернет-магазину IKEA планує якомога швидше відкрити свій магазин в новому міському форматі (city store) в Києві. Компанія недавно підписала договір оренди з торгово-развлекат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *