IKEA призупинила роботу інтернет-магазину в Україні

Шведська компанія IKEA, найбільший в світі рітейлер меблів і товарів для дому, прийняла рішення тимчасово обмежити можливість оформляти нові замовлення в українському інтернет-магазині, повідомляється в офіційному коментарі IKEA агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Щоб задовольнити попит і надалі відповідати високим стандартам IKEA і очікуванням клієнтів, ми прийняли рішення обробляти і доставляти вже зареєстрований замовлення і тимчасово обмежити можливість оформляти нові”, – йдеться в офіційній відповіді IKEA.

При цьому вказується, що компанія робить все можливе для якнайшвидшого відновлення діяльності сайту.

“Разом з місцевими сервіс-провайдерами команда IKEA наполегливо працює, щоб розширити можливості і відповідати очікуванням покупців. Ми робимо все можливе, щоб відновити діяльність сайту якомога швидше, і як тільки це стане можливим, відразу вам повідомимо”, – резюмували в компанії.

Як повідомлялося, IKEA 14 травня офіційно запустила можливість замовлення товарів з інтернет-магазину в Україні, а також відкрила пункти видачі в київських ТЦ Auchan Rive Gauche і ТЦ Metro Cash & Carry.

Після запуску інтернет-магазину IKEA планує якомога швидше відкрити свій магазин в новому міському форматі (city store) в Києві. Компанія недавно підписала договір оренди з торгово-розважальним центром Blockbuster Mall, підтвердили в компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *