IKEA подвоює потужності інтернет-магазину в Україні, має намір відкрити ще два пункти видачі замовлень в Києві

Шведська компанія IKEA, найбільший в світі рітейлер меблів і товарів для дому, має намір відкрити два додаткових пункти видачі замовлень в Києві, а також подвоює потужності інтернет-магазину в Україні для задоволення попиту.

“Компанія більш ніж удвічі збільшила свою здатність обробляти замовлення, зроблені через інтернет-магазин IKEA в Україні, і тепер може задовольнити попит як в Києві, так і в інших регіонах. З огляду на високу зацікавленість в продуктах IKEA, компанія планує і надалі інвестувати в потужності для обробки замовлень “, – повідомляється в прес-релізі компанія.

Згідно з ним, компанія також має намір відкрити два додаткових пункти видачі замовлень в Києві для скорочення термінів доставки. При цьому в повідомленні прес-служби і на сайті IKEA не вказані адреси нових пунктів.

Крім того, компанія планує відкрити перший магазин в міському форматі в Україні до кінця 2020 року. Як раніше підтвердили в компанії, вже підписаний договір оренди з торгово-розважальним центром Blockbuster Mall.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *