IKEA може запустити онлайн-магазин в Україні в найближчі дні

Шведська компанія IKEA, найбільший в світі рітейлер меблів і товарів для дому, в найближчі дні планує офіційно запустити онлайн-продажу в Україні, йдеться в офіційному коментарі компанії агентству “Інтерфакс-Україна”.

“IKEA підтверджує свою прихильність України і планує якомога швидше зробити асортимент функціональних продуктів з привабливим дизайном і цінами доступним якомога більшій кількості українців. Зараз ми активно працюємо над виходом на український ринок через відкриття інтернет-магазину … Зараз ми робимо все можливе, щоб в найближчими днями офіційно запустити онлайн-продажу в Україні “, – цитується в коментарі керівник IKEA в Україні Флоріан Мелле.

За його словами, попередній перегляд сайту доступний за адресою www.ikea.ua з актуальними на сьогодні цінами і асортиментом.

У той же час Мелле увагу, що інформація про вихід IKEA на ринок України, оприлюднена в четвер деякими українськими ЗМІ, є недостовірною.

“Ця інформація була поширена через приватні канали в соціальних мережах, вона жодним чином не відображає офіційну позицію компанії”, – наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося, раніше в Facebook була оприлюднена інформація від імені координатора бізнес-клієнтів IKEA Ігоря Іуса про те, що IKEA підписала договір оренди з київським ТРЦ Blockbuster Mall, проте в зв’язку з епідемією коронавируса дата відкриття магазину поки не відома.

Раніше IKEA в коментарі агентству “Інтерфакс-Україна” повідомила, що аналізує наступні кроки та можливі дати запуску бізнесу в Україні в зв’язку з пандемією коронавируса. Зокрема, раніше компанія повідомляла про намір запустити e-commerce в країні навесні-2020.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *