IFC виділив ОККО Group $ 35 млн кредиту для налагодження поставок міндобрив і пального аграріям

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) надає кредит «Концерну« Галнафтогаз », який входить в структуру холдингу OKKO Group, в розмірі $ 35 млн.

Про це пише прес-служба IFC.

«Ці кошти дозволять компанії налагодити товарні поставки мінеральних добрив і палива сільгоспвиробникам і дозволять поліпшити її логістичну інфраструктуру, сприяючи економічному зростанню і створенню нових робочих місць», – вказується в повідомленні.

Кошти також будуть спрямовані на підтримку модернізації дистриб’юторської мережі і допомогу сільгоспвиробникам подолати нестачу банківського фінансування.

Загальна вартість проекту, згідно з повідомленням, становить $ 135 млн.

«Через постійні інвестиції в розвиток інфраструктури та нові ініціативи ми прагнемо задовольнити потреби наших клієнтів, будучи впевненими, що паливо і мінеральні добрива доступні для дрібних фермерських господарств. Отримавши це нове фінансування від IFC, ми будемо продовжувати підтримувати аграріїв, які в свою чергу будуть робити внесок в економічне зростання України », – прокоментував президент« Концерну «Галнафтогаз» Віталій Антонов.

За словами регіонального менеджера IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсона Пеллмара, аграрний компонент проекту зі зменшення залежності від імпортного вугілля і природного газу і перехід до більш екологічним альтернативам також допоможе компанії розширити новий ринок на користь дрібних українських аграріїв і заохочувати набагато більше українських постачальників користуватися результатами ініціативи IFC «Аграрні розписки»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *