IFC виділить $ 20 млн Ниві Переяславщини

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) вирішила виділити українському виробнику сільгосппродукції «Нива Переяславщини» (Київська область) кредит у розмірі до $ 20 млн на фінансування оборотного капіталу.

Про це йдеться в повідомленні IFC.

Позика буде спрямований на фінансування оборотного капіталу з метою запобігти потенційним проблемам з постачання ресурсів для виробництва м’яса через пандемію COVID-19.

Відзначається, що «Нива Переяславщини» має намір істотно збільшити свої запаси сировини, комбікормів і добрив, багато з яких імпортуються, щоб уникнути перебоїв у виробництві. Фінансування IFC дасть можливість здійснити ці закупівлі, тим самим забезпечивши критичну фінансову підтримку під час кризи, коли інші джерела ліквідності обмежені.

Позика IFC для «Ниви Переяславщини» надається в рамках її глобального пакету прискореного фінансування в розмірі $ 8 млрд, про який було оголошено в березні і який був виділений на підтримку бізнесу і збереження робочих місць в умовах пандемії COVID-19.

Для довідки: Група компаній «Нива Переяславщини» обробляє близько 23 тис. Га, потужності зі зберігання зерна становлять близько 150 тис. Тонн, щорічний експорт зернових – 100 тис. Тонн. У структурі групи – дев’ять свинокомплексів, комбікормовий завод, забійний цех і м’ясокомбінат, який випускає продукцію під ТМ «П’ятачок».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *