ХТЗ модернізує виробництво і збільшує обсяги випуску тракторів

Харківський тракторний завод (ХТЗ) в 2019 році випустив 585 одиниць техніки, що склало зростання в порівнянні з минулим роком на 12% і реалізував 638 (зростання на 16%). Виручка підприємства зросла на 22% і склала майже 800 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Харківського тракторного заводу.

У компанії відзначають, що минулий рік став для підприємства роком інтенсивного оновлення і модернізації. На заводі поступово проводять реновацію цехів, закуповують і апробують нове сучасне обладнання. Була встановлена ​​нова лінія хіміко-термічної обробки металів від компанії Ipsen (США, Німеччина), що значно підвищило якість термічної обробки деталей, а в поточному році вже запущений в роботу нову ділянку механічної обробки деталей.

Успішно пройшла випробування роботизована 3D лазерна установка для точної обробки металу, яка дозволить замінити існуючі лінії по механічній обробці корпусних і рамних деталей, а нові стрічкопильні верстати дозволили заводу відмовитися від гарячої рубки металу.

В ХТЗ відзначають, що використання нових технологічних виробничих ліній, сучасного обладнання, енергозберігаючих технологій дозволило підприємству істотно знизити енерговитрати: знижено споживання електроенергії на 20%, а газу – в два рази.

Нове обладнання також дозволяє конструкторському бюро ХТЗ пропонувати нові рішення і виробляти більш сучасну техніку. Оновлення отримали вже моделі гусеничного трактора ХТЗ-181.22, колісного ХТЗ-150К-09.172.10 та ХТЗ-248К.20.

За даними Харківського тракторного заводу, основними покупцями українського трактора залишаються вітчизняні аграрії. Але підприємство продовжує освоювати ринки ближнього і далекого зарубіжжя. Купують сільгоспмашини виробництва ХТЗ Болгарія, Молдова, Казахстан, Грузія, Литва, Румунія, Нова Зеландія і Сінгапур.

У планах українського лідера вітчизняного сільгоспмашинобудування на 2020 рік – збільшення обсягу виробництва на 10% в порівнянні з 2019 роком, а виручки – на 20%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *