ХТЗ активно проводить модернізацію

«Харківський тракторний завод» в рамках інвестиційної програми з модернізації виробництва ввів в експлуатацію обладнання виробництва Японії та Німеччини, призначене для механічної обробки деталей.

Як повідомляє прес-служба ХТЗ, встановлене обладнання дозволяє забезпечити комплексну обробку деталей із застосуванням програмного забезпечення.

«Ми впровадили прогресивну технологію, замінивши морально застарілу техніку на обладнання високої продуктивності і точності. Ми намагаємося йти в ногу з часом, для цього вивчаємо досвід інших країн і застосовуємо його на ХТЗ », – розповів керівник проекту модернізації ХТЗ Владислав Сопіт.

Також зазначається, що на підприємстві також проводиться реконструкція виробничих цехів, а також інженерних споруд, закуповується нове обладнання і триває робота по оптимізації структури виробництва.

Крім того, на ХТЗ нагадали, що раніше була введена в роботу лінія хіміко-термічної обробки металів, що дозволило значно підвищити якість термічної обробки деталей.

Для довідки: «Харківський тракторний завод» – один з найбільших виробників уніфікованих гусеничних і колісних сільськогосподарських тракторів загального призначення в Україні. 92% акцій ХТЗ належать Олександру Ярославському.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *