HORSCH планує будівництво заводу в Україні

Німецький виробник сільськогосподарської техніки компанія HORSCH розглядає можливість будівництва заводу і створення свого ІТ-центру в Україні.

Про це повідомив співвласник компанії Філіп Хорш під час відкриття представництва HORSCH в Київській області.

Зокрема він розповів, що компанія вже придбала земельну ділянку під ці плани: «Ми думаємо над будівництвом заводу в Україні. Вся інфраструктура представництва вже зроблена під майбутній завод. Наприклад, проведені газові труби, потужність електромереж розрахована на 700 кВт. Якщо говорити в світовому масштабі, то представництво в Україні побудовано логістично в ідеальному місці: недалеко від автобана, аеропорту, немає ніяких промзон. А розташування поруч зі столицею – це можливість знайти кваліфіковані кадри ».


Філіп Хорш зазначив, що оскільки сьогодні сільськогосподарська техніка оснащена великою кількістю електроніки, компанія має потребу в професійних фахівцях в сфері ІТ. У Німеччині таких фахівців важко знайти. А Київ вважається центром в Європі для ІТ-технологій. «Тут ми маємо наше ІТ-бюро і серйозно замислюємося над тим, щоб саме в Україні відкрити наш ІТ-центр. Це одна з основних причин, чому ми прийшли в Україну », – підкреслив Філіп Хорш.

При цьому він зазначив, що конкретне рішення про терміни виконання цих планів поки не прийнято. «Ми про це дискутуємо вже досить довго: коли варто почати, і які повинні бути умови. Але на даний момент конкретного рішення поки немає ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *