Холдинг “АВК” спростовує своє банкрутство

Постанова про банкрутство ПрАТ “АВК”, прийняте Господарським судом Донецької області 8 липня, стосується тільки одного підприємства холдингу “АВК”, тоді як інші підприємства групи компаній продовжують працювати на території України в штатному режимі, повідомив виробник кондитерських виробів на сайті у вівторок.

“Офіційно заявляємо, що” АВК “- це холдинг, до складу якого входить декілька підприємств з співзвучними назвами, в тому числі і ПрАТ” АВК “. ПрАТ” АВК “визнали банкрутом не через неефективного ведення господарської діяльності, а перш за все із- за агресії Росії проти України, адже основні активи ПрАТ “АВК” знаходяться на непідконтрольною Україні території – в Донецьку і Луганську “, – йдеться в повідомленні компанії.

Група “АВК” заявила, що інші підприємства холдингу продовжують працювати на території України в штатному режимі.

Як повідомлялося, рішення у справі №905 / 2 852/16 про банкрутство ПрАТ “АВК”, прийняте 8 липня Господарським судом Донецької області, було оприлюднено в Єдиному державному реєстрі судових рішень 12 липня 2021 року. Регіональний госпсуд в складі судді Максима Лейби розглянув у відкритому судовому засіданні матеріали справи за заявою кредитора ТОВ “Русток” (Донецьк) до боржника – ПрАТ “АВК” за участю представників кредиторів АТ “Ощадбанк”, ПАТ “Промінвестбанк” і АТ “Райффайзен банк Аваль “.

Судовим органом за результатами проведеного в 2020 році аналізу фінансово-господарського стану підприємства встановлено, що рівень втрати платоспроможності “АВК” за останні три роки виключає можливість застосування до боржника процедури санації. Фінансово-господарський стан боржника характеризується сверхкритической неплатоспроможністю, відповідно, задоволення вимог кредиторів можливо тільки шляхом застосування ліквідаційної процедури.

Госпсуд уточнив, що постанова набирає чинності 8 липня 2021 року і може бути оскаржене в Східному апеляційному господарському суді через Господарський суд Донецької області шляхом подачі апеляційної скарги.

Рішенням від 20 жовтня 2016 року Госпсуд Донецької області порушив провадження у справі про банкрутство “АВК” за позовом ТОВ “Русток” (Донецьк) і ввів процедуру розпорядження майном боржника строком на 115 календарних днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *