Холдинг Ахметова зупиняє електростанцію

З 1 січня 2020 року частка персоналу Запорізької ТЕС буде виведена в режим простою через несприятливу екологічну ситуацію на ринку електроенергії. Про це повідомили в прес-службі компанії ДТЕК.

“З 1 січня ДТЕК Енерго змушена вивести в простій частина персоналу Запорізької ТЕС. Причина – несприятлива ситуація на ринку електроенергії. ТЕС продовжують працювати мінімальним складом. Частковий простий персоналу не вплине на енерго- і теплопостачання регіонів. Зараз на ринку електроенергії діють умови, при яких вітчизняна генерація змушена працювати собі в збиток. Це пов’язано з імпортом електроенергії і низькими прайс-кепами – штучним обмеженням ціни, встановленим на ринку електроенергії “, – йдеться в ообщеніі.

У листопаді 2019 року НЕК “Укренерго” перевело всі ТЕС “ДТЕК Енерго” на роботу нижче мінімального складу обладнання. Тобто, на кожній станції в роботі знаходиться по одному блоку або корпусу. В роботі на Запорізькій ТЕС залишається один блок з чотирьох пиловугільних.

“Станція готова включати додаткові блоки, якщо в цьому буде необхідність і будуть надходити заявки системного оператора. Згідно з трудовим законодавством, за всіма співробітниками, виведеними в простий, зберігається 2/3 окладу і трудовий стаж”, – пообіцяли в ДТЕК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *