Хлібні інвестиції вкладуть $ 3 млн в нову лінію з виробництва заморожених напівфабрикатів

Компанія Chanta Mount (входить в структуру «Хлібних інвестицій») залучила $ 3 млн фінансування від Raiffeisen Bank International на будівництво нової виробничої лінії.

Про це йдеться в повідомленні компанії INTEGRITES, до виступила юридичним радником проекту.

«Будівництво лінії потужністю 600 кг продукції на годину дозволить наростити обсяги автоматизованого виробництва заморожених напівфабрикатів з листкового тіста і зміцнити позицію холдингу на локальному ринку», – говориться в повідомленні.

Для довідки: «Хлібні інвестиції» – інтегрований холдинг хлібопекарських підприємств, що знаходяться в різних областях України (Житомирська, Волинська, Чернівецька, Київська, Івано-Франківська області). Холдинг випускає близько 132 тис. Т продукції на рік. Компанія займає коло 8% ринку хлібобулочних виробів України. До складу холдингу «Хлібні інвестиції» входять ПAO «Теремно Хліб» (Волинська обл.), ТОВ «Бердичівський хлібозавод» (Житомирська обл.), ПАТ «Чернівецький хлібокомбінат» (Чернівці), «Перший столичний хлібозавод» (Київ), ПАТ « Івано-Франківський хлібокомбінат »(Івано-Франківськ).

Завод з виробництва заморожених хлібобулочних виробів Chanta Mount відкрили в листопаді 2018 року в с.Нові Петрівці під Києвом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *