HD-group придбала Чернівецький хлібокомбінат

АТ «Чернівецький хлібокомбінат» увійшов до складу групи компаній HD-group.

Про це йдеться в соощбеніі групи.

Як наголошується, в структурі виробництва хлібокомбінату хлібна продукція займає 94%, булочні і кондитерські вироби – 6%. Хлібна продукція представлена ​​?? 22 видами хліба, а кондитерські та хлібобулочні вироби – понад 50 видами продукції.

За інформацією прес-служби, загальна потужність підприємства становить 120 тонн хлібобулочних виробів на добу. Потужність ліній з виробництва фірмових хлібів становить 82 тонни на добу, лінії з виробництва батонів і подових хлібів – 31 тони на добу, лінії по виробництву дрібноштучних виробів – 5 тонн на добу, кондитерський цех – 2 тонни на добу.

1500 торгових точок щодня отримують продукцію Чернівецького хлібокомбінату. Крім лінійних роздрібних, продукція представлена ​​?? у всіх національних і регіональних мережах Чернівецької області. Також підприємство має розвинену торговельну мережу, яка налічує 51 власну точку продажів.

«Інтеграція Чернівецького хлібокомбінату до складу HD-group почалася, коли світ накривала епідемія COVID-19 і ми розуміли всі складності цього проекту! Це був справжній стрес-тест для компанії і перший великий проект інвестиційного фонду, створеного акціонерами HD-group для здійснення профільних інвестицій в харчовій індустрії. Можу сказати, що ми круто пройшли цей етап і змогли здійснити інтеграцію НХК в кластер ХБІ нашої зростаючої HD-group », – коментує співвласник і CEO HD-group Борис Шестопалов.

«Придбання Чернівецького хлібокомбінату – це результат трансформації HD-group в національного гравця на ринку хліба. Кластерна система управління дозволить знизити собівартість продукції і підвищити її якість для споживача », – резюмує співвласник HD-group Сергій Чекальський.

Для довідки: «Чернівецький ХЛІБОКОМБІНАТ» входив до складу ТОВ «ХК« Хлібні інвестиції ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *