H & M знизив виручку в Україні на 76% в нацвалюті в II фінкварталі

Шведська Hennes & Mauritz AB (H & M), власник другої за величиною в Європі мережі магазинів одягу, скоротила виручку в своїх українських магазинах на 76% в гривні в другому фінансовому кварталі (1 березня – 31 травня), велика частина якого збіглася з карантином в Україні з- за пандемії коронавируса.

Як вказується в звіті компанії, за другий фінквартал, який завершився 31 травня, продажу H & M в Україні склали 11 млн шведських крон ($ 1,18 млн), що в 4,6 рази менше, ніж за такий же період 2019 роки (51 млн шведських крон , або $ 5,5 млн). Таким чином, падіння в шведських кронах склало 78%, а в гривні – 76%.

Станом на 31 травня мережу H & M налічувала три магазини в Україні (всі – в Києві).

В цілому за 6 міс. першого фінполугодія H & M знизив виручку на 19% – до 70 млн шведських крон (86 млн шведських крон за аналогічний період 2019 роки), тоді як падіння продажів в гривні склало 28%.

Як повідомлялося, 11 червня H & M відкрив четверту торговельну точку в Україні – вона розмістилася в торгово-розважальному центрі Dream Town і стала найбільшою в українській мережі.

За результатами 2019 року H & M в Україні відкрив одну нову торгову точку і збільшив майже в чотири рази продажу, до 227 млн ​​шведських крон (близько $ 24 млн).

ТОВ “Ейч енд ем Хеннес енд Мауріц” створено в 2013 році.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, кінцевим бенефіціаром є Стефан Перссон (Швеція). Статутний капітал компанії становить 696,9 тис. Грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *