Гудвеллі Україна підтвердила сертифікат GlobalG.A.P.

Пандемія COVID-19 внесла суттєві корективи в проведення аудитів GlobalG.A.P. Обмеження, накладені на пересування між країнами, унеможливили фізична присутність аудиторів на об’єктах. У зв’язку з цим, у 2020 році GlobalG.A.P. ввів нову систему перевірки господарств з назвою GlobalG.A.P. Remote. Компанія «Гудвеллі Україна» успішно пройшла аудит в форматі онлайн.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

В кінці січня фахівці «Гудвеллі Україна» зустрілися з аудитором GlobalG.A.P. Домонкосом Озі. Була здійснена перевірка відділів рослинництва і тваринництва. За підсумками аудиту не виявлено жодного невідповідності вимогам сертифікації. Таким чином, сертифікат отримали всі ферми підприємства і відділ рослинництва.

«Без сумніву, успішне здійснення перевірки є результатом багаторічних узгоджених зусиль всіх працівників компанії« Гудвеллі », а також прагнення до постійного покращення та встановлення нових бізнес стандартів. Аудиту передувала ретельна підготовка. – зауважив фахівець з управління проектами та програмами у сфері матеріального виробництва Сергій Стасінчук, – До цього процесу активно включилися керівники ферм, які оперативно надали всю необхідну інформацію і матеріали. У нас не виникає складнощів у підготовці до аудиту, адже ми готові до перевірки в будь-який момент. Цей стандарт став для нас філософією ведення бізнесу ».

Компанія отримала сертифікат GlobalG.A.P. вперше в 2017 році, і з тих пір щорічно його успішно підтверджує. Той факт, що основою бізнесу є датські стандарти тваринництва і рослинництва, має свій позитивний вплив на проходження сертифікації. Адже ці стандарти – це загальноєвропейські норми, які в багатьох випадках перегукуються з нормами GlobalG.A.P.

Для довідки: «Гудвеллі України» (Goodvalley Ukraine) – українська аграрна компанія повного циклу, належить данській Goodvalley і була створена в червні 2004 року в селі Копані (Івано-Франківська область). Основна діяльність групи зосереджена в дочірніх підприємствах Goodvalley Polska (Польща), Goodvalley Ukraine (Україна) і Goodvalley Russia (Росія). «Гудвеллі Україна» займається вирощуванням свиней датської генетики Danbred на 7 свинокомплексах і має 1 молочну ферму ВРХ (Гольштинія-фризька породи) на Прикарпатті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *