Гудвеллі планує ще побудувати комбікормовий і біогазовий заводи

Компанія «Гудвеллі Україна» в короткостроковій перспективі планує побудувати ще один комбікормовий завод.

Про це розповіла директор з розвитку і комунікацій «Гудвеллі Україна» Любов Богачевська-Йенсен, повідомляє AgroTimes з посиланням на журнал The Ukrainian Farmer

Зараз у компанії є комбікормовий завод потужністю 2 тис. Тонн кормів на тиждень.

«Ми бачимо, що можемо в Україні зростатиме. Також в планах будівництво другого біогазового заводу в Галицькому районі Івано-Франківської області, де є чотири свинокомплекси. Там є достатньо сировини, щоб новий завод був рентабельним », – зазначила Любов Богачевська-Йенсен.

Вона підкреслила, що компанія розвивається раціонально: досягла певної кількості поголів’я – побудувала біогазовий завод (в Калуському районі Івано-Франківської області – Ред.), Щоб мати можливість переробляти добрива.

«І таким раціональним принципом керуємося у всьому, в тому числі в нарощуванні стада», – додала директор з розвитку і комунікацій компанії.

«Гудвеллі Україна» поки реалізуємо свиней тільки в живій вазі. Хоча, за словами Богачевської-Єнсен, має намір виробляти в Україні і кінцевий продукт – м’ясні вироби.

Для довідки: «Гудвеллі Україна» (Goodvalley Ukraine) – українська сільськогосподарська компанія, яка належить данській Goodvalley і була створена в червні 2004 р в с.Копанки недалеко від м.Калуш (Івано-Франківська область). Основна діяльність групи зосереджена в дочірніх підприємствах Goodvalley Polska (Польща), Goodvalley Ukraine (Україна) і Goodvalley Russia (Росія).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *