Grossdorf запустила випуск гранульованих комплексних добрив

Компанія Grossdorf ( «Гроссдорф») почала випуск гранульованих комплексних добрив на виробничому комплексі в Хацьках Черкаської області.

Про це повідомила прес-служба компанії агентству «Інфоіндустрія».

«Робота над проектом проводилась тривалий час, все літо в цехах йшла модернізація. На даний момент виробнича лінія випускає 100-150 тонн добрив на добу, а місячне виробництво оцінюється в 3-4,5 тис. Тонн. Це близько 50% від проектної потужності, на яку планується вийти вже у вересні », – відзначили в компанії.

Всього Grossdorf зможе випускати в місяць не менше 6 тис. Тонн, а при роботі з максимальним завантаженням в пікові періоди лінія зможе видавати до 7,5 тис. Тонн гранульованих добрив.

Також повідомляється, що на підприємстві працює і окремий цех компактірованія в формі колотої гранули потужністю випуску 4-5 тис. Тонн на місяць. На даний момент в цеху по черзі гранулюється колишній продукт – сульфат амонію і хлористий калій.

Асортимент нового виробництва Grossdorf поки складається з трьох марок – аналогів сульфоамофос NPS 10: 17 + 11 і 20: 20 + 15, а також популярної NPK-марки 15: 15: 15 + 11.

Для довідки: агрохімічна компанія Grossdorf створена в 2016 році. Основними напрямками діяльності компанії є виробництво, імпорт, транспортування добрив, а також надання послуг по внесенню безводного аміаку. Потужність виробництва рідких добрив КАС в с.Хацькі на Черкащині становить 350 тис. Т / рік. Основна спеціалізація компанії – поставка основних добрив для точного землеробства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *