Greenpeace закликає європейців скоротити споживання м’яса в їжу на 70%

Greenpeace пропонує жителям Європи до 2030 року скоротити споживання м’яса в їжу на 70%.

Про це повідомляє EURACTIV.

Екологи вважають, що 3 гамбургера в тиждень – це максимальна кількість м’яса, яке європейці повинні з’їдати. Головна мета скорочення споживання м’яса – зниження негативного ефекту тваринництва на клімат і позитивний вплив на здоров’я людини.

Відомо, що середньостатистичний європеєць з’їдає 1,58 кг м’яса на тиждень. Наприклад, серед європейців французи займають 6 місце в світі по споживанню м’яса, а саме до 83 кг на рік на людину. Для порівняння, іспанці їдять більше 100 кг м’яса, а болгари – лише 58 кг.

Провідний світовий медичний журнал The Lancet рекомендує до 2050 року знизити споживання м’яса до 300 грам в тиждень на людину.

“Дієта, багата рослинною їжею, приносить реальну користь для здоров’я і клімату”, – пише журнал, стверджуючи, що переважно вегетаріанська дієта також нагодує 10 млрд чоловік.

У зв’язку з цим неурядова організація Greenpeace пропонує закон, спрямований на скорочення споживання м’яса на 70% до 2030 року, а до 2050 року – на 80%.

Екологи також просять Єврокомісію більш серйозно ставитися до цього питання, враховуючи, що 2/3 європейської сільськогосподарської площі в даний час зайнято тваринництвом, що сприяє забрудненню води і навколишнього середовища.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *