Гострий дефіцит антисептиків в Україні подолано – “Укрспирт”

ДП “Укрспирт” заявило про подолання гострий дефіцит антисептиків в Україні та відзвітувало про постачання 2,6 млн літрів сировини українським виробникам антисептиків, починаючи з 2 квітня, повідомляється на сайті держпідприємства у вівторок.

“Українські виробники закупили у державного підприємства” Укрспирт “вже 2,6 млн літрів дезинфікуючого засобу. І результати цього наочні – антисептики з’явилися майже в кожному магазині і аптеці. Гострий дефіцит подолано. Але ми не зупиняємося. Замовлення від українських виробників продовжують надходити”, – цитується в.о. директора ДП “Укрспирт” Сергій Блеськун.

Як повідомлялося, 30 березня Верховна Рада проголосувала за законопроект №3275, який серед іншого дозволяє виготовляти дезінфікуючий засіб (сировина для антисептиків) на базі заводів ДП ​​”Укрспирт”, а президент 2 квітня підписав закон.

Згідно з внесеними змінами в законодавство, “Укрспирт” може виробляти дезінфікуючий засіб на базі своїх заводів до 30 квітня цього року включно. Постачання сировини для антисептиків з заводів здійснюється під наглядом податківців. Крім того, скасований акциз на спирт для виготовлення дезінфікуючого засобу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *