Госпродпотребслужба вирішила вилучити 4 тонни продукції Глобинського м’ясокомбінату

Головне управління Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів у Полтавській області вирішило припинити оборот харчових продуктів на потужності цеху напівфабрикатів ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат», а також вилучити з обігу м’ясних продуктів загальною вагою 4131,3 кг.

Згідно з повідомленням Госпродпотребслужби, таке рішення пов’язане з груповим отруєнням 16 працівників цеху напівфабрикатів.

За даними відомства, 12 липня на другому поверсі підприємства в невиробничому приміщенні цеху напівфабрикатів будівельники наносили бетонне покриття із зміцненим верхнім шаром, тоді як в цей час на першому поверсі проводилися м’ясні напівфабрикати в штатному режимі.

Госпродпотребслужба в ході позапланової інспекції 13 липня виявила, що цех напівфабрикатів м’ясокомбінату не забезпечений механічною вентиляцією. Крім того, не були проаналізовані всі ризики можливого хімічного забруднення харчових продуктів при будівельних роботах.

При цьому дослідження повітря на другому поверсі в зазначеному цеху, проведене кременчуцьким підрозділом держустанови «Полтавський обласний центр контролю і профілактики хвороб», не виявило перевищення гранично допустимих концентрацій отруйних речовин.

Згідно з оперативною інформацією Головного управління Госпродпотребслужби в Полтавській області, всі постраждалі в результаті отруєння невідомою речовиною працівники Глобинського м’ясокомбінату за станом на 14 липня виписані з лікувального закладу.

Управлінням Держпраці в Полтавській області створено комісію зі спеціального розслідування групового нещасного випадку (отруєння). За результатами перевірок узагальнені матеріали будуть направлені в правоохоронні органи.

Для довідки: ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» входить до складу вертикально інтегрованої групи компаній «Глобино», яка займає лідируючі позиції на вітчизняному ринку м’ясних і ковбасних виробів. Компанія орієнтується на внутрішній ринок, реалізуючи істотний обсяг продукції через національні роздрібні мережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *